Giant bamboe poortdeur is 100 cm breed bij 180 cm hoog. Een mooie solide poort met als basis een gegalvaniseerd frame bekleed met halve bamboepalen diameter 6/8 cm. De buitenkanten zijn afgewerkt met hardhouten planken. De tuindeuren worden geleverd met een RVS cilinder slot en sleutel.
Bijpassend bij de Giant zwarte bamboeschermen, de gevlochten schermen en linjosa schermen. Let op tijdens bestellen om de juiste draairichting te selecteren. De poorten worden in Nederland gemaakt levertijd na bestellen is maximaal een aantal dagen.
Toebehoren
- Azobe hardhouten tuinpalen kunt u gelijk mee bestellen om de poort tussen de tuinpalen te monteren.
- Bamboo Protector om uw tuindeur te beschermen. De UV werende beits geeft uw poort de bescherming die het nodig heeft.
Eigenschappen van Bamboe buiten.
Elke bamboepaal is uniek en anders van kleur. De natuurlijke kleuren maken bamboe geliefd en mooi qua uitstraling. Enkel heeft het natuurproduct ook zijn eigenschappen.
Bamboe zal gaan verkleuren en uiteindelijk vergrijst het dit is een natuurlijk proces wat bij een hout ook het geval is. In de herfst vallen de blaadjes van de bomen en word alles buiten grauw en grillig. Bij bamboe kan hetzelfde gebeuren en kan het zijn dat de bamboepoort of bamboe tuinschermen donkere kleuren gaan vertonen.
Dit komt door vochtaanslag waardoor het verkleurd. Dit kunt u het beste zo laten totdat het voorjaar weer begint. Dan adviseren wij om de bamboe tuinpoort te reinigen tijdens de aanpak van de hele tuin. Met een hogedrukreiniger kunt u de aanslag verwijderen. Mocht deze hardnekkig zijn spuit dan het scherm of tuindeur eerst in met Grey-go en laat dit even intrekken waarna u de bamboe afspuit.
In de onderhoudsproducten kunt u Grey-go bestellen waarmee u naturel bamboe kunt ontgrijzen en opnieuw kunt behandelen.
Bamboe heeft de eigenschap dat het scheurt dit is niet te voorkomen en zal geaccepteerd moeten worden. Vooral in de hete en droge maanden van het jaar komen de scheuren in de bamboe. De scheuren kunnen groter maar ook weer kleiner worden dit is afhankelijk van de periode van het jaar. Bij vochtig weer zijn de scheuren kleiner dan bij droog weer. Het scheuren van bamboe heeft geen invloed op de levensduur van uw bamboe.
Product Informatie | |
Bamboesoort | Tali |
Deurdikte | 10 cm |
Latijnse naam | Gigantochloa apus |
Diameter stokken | 60-80 mm |
Breedte | 100 cm |
Hoogte | 180 cm |
Gewicht | 45 kg |
Afwerking | Hardhouten Azobe frame |
Kleur | Naturel |